Özel LED Ekran ile İnanılmaz Marka Bilinirliği Yapın

October 24, 2022

hakkında en son şirket haberleri Özel LED Ekran ile İnanılmaz Marka Bilinirliği Yapın

Özel LED Ekran ile Daha Fazla Satış Sağlayın

İş dünyasında acemi misiniz yoksa satışı artırmanın gizli silahını mı bilmek istiyorsunuz?Evet ise o zaman doğru yerdesiniz.Özel LED Ekran, markayı kısa sürede popüler hale getirme yeteneğine sahip gizli bir silahtır.İnsanların marka tanıtımları için afiş ve dergileri kullandığı günler geride kaldı.Şimdi Özel LED Ekran, pazarlama dünyasını tamamen değiştirdi. Son araştırmalar, görsel etkilerin zihinde daha uzun süre saklandığını gösteriyor.İnsanların neredeyse %90'ı ekran teknolojisine ilgi duyuyor.Özel LED Ekranı internet medyası ve internet kampanyalarıyla karşılaştırırsanız, Özel LED Ekranın sıradan olduğunu açıkça ayırt edebilirsiniz. Görüntüleme teknolojisinden nasıl yararlanabileceğimize dair çok sayıda soru aldığımız için bugün yanıtlamayı düşündük.Tüm yeni başlayanların yatırım yaparak daha fazla satış yapabilmesi için bunu ayrıntılı olarak açıklayacağız.

hakkında en son şirket haberleri Özel LED Ekran ile İnanılmaz Marka Bilinirliği Yapın  0

Şaşırtıcı Marka Bilinirliği için bilmediğiniz Birkaç Etkili Yol

Geçmiş yılları okursanız, insanların uzun zamandan beri reklamlardan yararlandığını anlayacaksınız.Ancak bu çağda teknoloji ilerlemiş ve tanıtım şeklini tamamen değiştirmiştir. Günümüzde iç ve dış mekan ekranları reklam endüstrisinde önemli bir rol oynamaktadır.İnsanların geçmişte marka tanıtımı için kullandığı tüm geleneksel basılı medyanın yerini aldılar.

hakkında en son şirket haberleri Özel LED Ekran ile İnanılmaz Marka Bilinirliği Yapın  1

Özel LED Ekran çevreye cazibe katacak

Evet, görüntüleme teknolojisinin sıkıcı reklamları heyecan verici bir plana dönüştüreceği %100 doğru.Çevrenizdeki çeşitli ekranları görebileceksiniz, bu nedenle yer izleyicilerin ilgisini çekecek. Son anketleri okursanız, reklama bakan %90 kişinin reklamı daha uzun süre hatırladığını anlarsınız çünkü görsel etkiler uzun süre akılda kalır. Görsellerin yardımıyla izleyicilerin ilgisini çekme yeteneğine sahip olacaksınız ve marka adınız da gün geçtikçe popüler olmaya başlayacak. Burada size net bir örnek veriyoruz;sadece televizyonda reklamını gördüğünüz ürünleri satın almayı seveceksiniz.Çok popüler olmayan markalar hakkında sıfır bilgiye sahip olacaksınız.Popülarite sadece reklam sayesinde gelir.Reklamdan geçtikten sonra insanlar markaya daha çok güvenir ve denemeyi düşünürler.Kimse yeni bir ürün denemek istemez, bu nedenle promosyon kampanyaları yürüten müşterilerle güven ve daha güçlü ilişkiler kurmak için gerçekten gereklidir.

Mağaza Ön Promosyonları

İnsanların sadece iç mekan promosyonlarını tercih ettiği o günler geride kaldı, bu günlerde dış mekan promosyonları da harika bir iş çıkarıyor. Her Perakendecinin, markasını son derece etkili bir şekilde tanıtabilmesi için kendisini en son trendlerle güncellemesi gerekir.Son istatistikleri incelerseniz, neredeyse %80'inin Özel LED Ekranı kuran ve indirimler ve indirimler sunan mağazaları ziyaret etmeyi seveceğini öğreneceksiniz. Bugün yüklerseniz, mağazanızın ayak trafiğinde inanılmaz bir değişiklik göreceksiniz, bu yüzden Ekranlar harikalar yaratıyor dersem yanılmamış olurum. Burada size daha şaşırtıcı sonuçlar için başka bir ipucu veriyoruz, içeriğinize animasyonlar, videolar ve grafikler eklemeye çalışın.Son anket, animasyonların ve grafiklerin daha fazla cazibe ve etkileşimden sorumlu olduğunu gösteriyor.

Özel LED Ekran ile İçerik Çeşitliliğini Güncelleyin

Görüntüleme teknolojisiyle ilgili en iyi şey, içeriği tekrar tekrar ödeme yapmadan değiştirmenize izin vermesidir.Evet, artık sadece görüntüleme teknolojisi ile farklı mekanlarda farklı insanları farklı bir içerikle hedeflemek mümkün oldu. Sadece iyi bir yer bulmanız gerekiyor ve her şey yapılacak.Birincil konumu seçtikten sonra, o çevredeki binlerce kişiyi hedefleyebilirsiniz.

hakkında en son şirket haberleri Özel LED Ekran ile İnanılmaz Marka Bilinirliği Yapın  2

Büyük ekran

Yakın zamanda yapılan bir anket, ekran büyüdükçe etkinin daha fazla olacağını gösteriyor.New York'u ziyaret etme şansınız varsa o zaman mutlaka time square'i ziyaret etmenizi öneririz.Herkes daha büyük ekranlar nedeniyle orayı görmeyi sever.Her gün binlerce insan sırf o manzaranın tadını çıkarmak için orayı ziyaret ediyor. Dolayısıyla, daha büyük ekranların hayranlık uyandırdığı ve o sokaktan geçenlerin her zaman o ekranlarda gösterilen reklamları hatırladığı bir gerçektir. İşletmeniz büyükse ve daha büyük ekran alacak paranız varsa, bugün yatırım yapın çünkü daha büyük ekranlar inanılmaz görüntü kalitesi ve görseller sunar.İkincisi, büyük LED'ler, daha küçük olanlara kıyasla daha fazla dikkat çekme yeteneğine sahiptir. Genellikle konserlerde, konferanslarda ve spor salonlarında devasa ekranlar göreceksiniz.Masif ekran, gevrek görüntüleri ve kalitesi nedeniyle masajı son derece etkili bir şekilde iletme özelliğine sahiptir. Sadece geceleri değil, gündüzleri bile yüksek parlaklık seviyesi nedeniyle LED ekranlar tüketicilerin dikkatini çekebilir.

Bakım maliyeti

Hepimizin bildiği gibi her teknoloji bakım gerektirir, ancak LED'in en iyi yanı düzenli olarak bakım gerektirmemesidir. LCD ile karşılaştırırsanız, LCD'nin düzenli olarak bakım gerektirdiğini anlayacaksınız, ancak LED'de durum böyle değil.Bakım maliyeti diğer görüntüleme teknolojilerine göre çok düşüktür. Ortalamasına bakarsanız, neredeyse 50.000 saat dayanma kabiliyetine sahip olduğunu anlayacaksınız.Birkaç yüksek kaliteli LED'in daha uzun süre dayanma özelliği vardır. Onu çevre dostu yapan en önemli özelliği, yağmur, rüzgar fırtınası veya nem gibi sert hava koşullarına dayanabilmesini sağlayan hava koşullarına dayanıklılık özelliğidir. Ayrıca, ekranın içini sert hava koşullarından koruduğu için kabin içeren LED'leri satın aldığınızdan emin olun.