LED ekranın uygulama senaryoları nelerdir?

December 2, 2022

hakkında en son şirket haberleri LED ekranın uygulama senaryoları nelerdir?

LED teknolojisinin sürekli gelişmesi ve iyileştirilmesiyle, iç mekan LED ekranları, özellikle küçük aralıklı ürünler, kesintisiz birleştirme, yüksek yenileme hızı, yüksek çözünürlük, düşük enerji tüketimi, uzun ömür ve diğer avantajlar nedeniyle pazar tarafından giderek daha fazla tercih edilmektedir.Peki, iç mekan küçük aralıklı LED ekranın ortak uygulama alanları ve kullanım senaryoları nelerdir?
hakkında en son şirket haberleri LED ekranın uygulama senaryoları nelerdir?  0

1. Canlı yayın odası, TV istasyonu stüdyosu

Canlı yayın odası ve televizyon stüdyosundaki video arka plan uygulaması, ankraj arka plan video duvarının en tipik örneğidir.Canlı yayın odası ve stüdyo, ekran panelinin renk sıcaklığı, parlaklık, gri tonlama, görüş açısı, kontrast, yenileme hızı ve diğer teknik göstergeler konusunda çok katı gereksinimlere sahiptir.Küçük aralıklı LED ekran, çeşitli teknik göstergelerde bu tür bir sahnenin uygulamasını karşılayabilir ve LED ekranın ek yeri olmaması ve ünite boyutunun küçük olması nedeniyle, iç ark dansı tasarımını kolayca karşılayabilir ve diğer panellerden daha iyidir. aksine, renk vb., bu nedenle radyo ve televizyon uygulaması, yüksek çözünürlüklü led'in önemli bir bölgesi olacaktır.
hakkında en son şirket haberleri LED ekranın uygulama senaryoları nelerdir?  1

2. Kurumsal toplantı odası

Küçük aralıklı LED ekran, şirketin kurumsal konferans salonundaki video konferans sisteminin ekran terminali için çok uygundur.Konferans odasında küçük aralıklı LED ekran yapılandırması yalnızca şirketin kurumsal imajını iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda konferans etkisini de iyileştirir.

 

hakkında en son şirket haberleri LED ekranın uygulama senaryoları nelerdir?  2

3. Akıllı şehir inşası

Akıllı şehir inşaatı alanında, kamu güvenliği, ulaşım, insanların geçimi vb. için izleme merkezleri ve komuta merkezleri giderek daha fazla küçük aralıklı LED ekran kullanıyor