Yüksek kaliteli Dış Mekan LED Ekranı nedir?

December 3, 2022

hakkında en son şirket haberleri Yüksek kaliteli Dış Mekan LED Ekranı nedir?

Tüm dış mekan LED Ekranları eşit yaratılmamıştır.Bu kadar çok seçenek ve özellik mevcutken, en uygun olanı seçmek zor olabilir.Bazı LED Ekran üreticileri kalite seviyelerini öne çıkarırken, diğerleri en iyi fiyatlı dış mekan LED ekranını sağlamaya odaklanır.

Hangisine gitmek isterdin?

 

En Düşük Fiyatlı LED Ekranlar?

Kendilerini yalnızca fiyata göre pazarlayan üreticiler genellikle uzak durulması gereken şirketlerdir.Bu tür şirketler hızla gelir ve gider.En ucuz ürünlere sahip olan üreticiler, LED ekran için kullandıkları dahili bileşenin türü söz konusu olduğunda, tipik olarak pek çok köşeyi keser.Bu da düşük kaliteli ucuz ürünlere yol açar.Düşük kaliteli şirketleri örtbas etmek için ürünlerini tanımlamak ve satmak için süslü pazarlama terimleri kullanırlar.

hakkında en son şirket haberleri Yüksek kaliteli Dış Mekan LED Ekranı nedir?  0

Tipik olarak en ucuz fiyatlara sahip bir LED ekran üreticisi şunları sunar:

Daha düşük parlaklık seviyeleri – yalnızca 5.000-6.000 NITS

Mesajlaşma yazılımını kullanmak zor – destek eksikliği ve kullanışsız

Parçalar ve destek konusunda uzun tedarik süreleri

Kalite Sertifikalarının Eksikliği - UL Listesinde, cUL Listesinde veya CE Listesinde Değil

Kötü Garanti – minimum 2 yıllık parça garantisi

Piksel Paylaşımı veya Sanal Çözünürlük – led ekran görüntülerini keskinleştirdiğini iddia eden ancak uzun vadede LED modüllerinin görüntü netliği ve ömrü ile ilgili birçok sorun yaratacak yazılım.

 

Yüksek kaliteli bir LED ekran nedir?

 

Ürünleriniz hakkında dürüst ve açık sözlü davranarak işletmeniz her zaman büyüyecek ve müşteriler kalitenize güvenecektir.

Kaliteli bir LED ekran ararken ve üretici her zaman led ekranlarının aşağıdaki özelliklere sahip olup olmadığını kontrol eder:

Sıcaklık ve İklim Testi Yapıldı – eksi -22 derece ila 122 derece sıcaklık için derecelendirilen üniteler, üreticinin gerçekten endüstriyel sınıf dahili bileşenler kullandığı anlamına gelir.Bu, en zorlu ortamlarda bile yıllarca süren güvenilir performansa eşittir.

 

hakkında en son şirket haberleri Yüksek kaliteli Dış Mekan LED Ekranı nedir?  1

Katı Testleri Geçer - LED gemiyi göstermeden önce test edilmeli ve aşağıdaki testi geçmelidir: Sinyal Bütünlüğü, Soğuk Başlatma, Yayılan Emisyonlar, Termal, Darbe, Alev, Yağmur, Bağışıklık ve Dalgalanma Koruması testleri.

Destek Materyalleri ve Ücretsiz Eğitim – önceden kaydedilmiş yazılım eğitim videoları ve ücretsiz canlı yazılım eğitimi kitaplığı.

Üretim Kalitesi – ISO 9001 : 2008 Sertifikalı üretim, sağlam bir şirketin harika bir işaretidir.Bu tür bir belgelendirme, kaliteye eşdeğerdir.

hakkında en son şirket haberleri Yüksek kaliteli Dış Mekan LED Ekranı nedir?  2

Garanti - minimum 2 yıl garanti.Garantiyi kendi başına halleden ve üçüncü taraf bir sigorta şirketi kullanmayan herhangi bir şirket, üreticinin ürettikleri ürünlerin kalitesine inandığı anlamına gelir.